Ribola Kaštela - Hrvatski Dragovoljac 23:25

RK RIBOLA KAŠTELA – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:25 (12:10). Drugi uzastopni poraz rukometaši Ribole Kaštela doživjeli su u domaćem susretu protiv Hrvatskog Dragovoljca. Dugoraćani su bili bolji rezultatom 25:23, čime je Dubrovnik na čelu ljestvice pobjegao Kaštelanima na visokih sedam bodova prednosti. Sve Riboline ambicije za prvo mjesto srušene su tako u utakmici 17. kola protiv Hrvatskog Dragovoljca, piše portal Kastela.org. Prošlotjedni poraz u Crikvenici mogao se još nekako ispraviti, međutim, sada im ostaje samo borba za prestižno drugo mjesto. Šteta za ambiciozne Kaštelane koji su dobar dio utakmice vodili, pa čak i u završnih pet minuta ušli s prednosti. Najviše što su Dragovoljci zaostajali na utakmici bilo je 13:10 na otvaranju drugog poluvremena. Prvo njihovo vodstvo dogodilo se pri 16:17 te su od tog rezultata držali Ribolu u minusu sve do 20:21. Nakon toga domaćin je poveo sa 22:21 te 23:22, a onda u zadnjih pet minuta primio tri pogotka bez ispaljenog metka za konačnih 23:25.

Izvor: Kastela.org

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (2), Milas, Pavlov, Ivanda (1), Krokar (4), Javorčić (1), Papić (2), Bujas (8), Milinović, Kovačević, Fistonić (1), Šegrt, Ivanišević (2), Vujičević (2), Mikas.
Trener: Davor Bujas

RK RIBOLA KAŠTELA – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:25

RK Hrvatski Dragovoljac: Glavaš, Jakelić (3), Galiot (1), Perić (3), Klarić, Banović (6), S. Maleničić, Kutleša (3), Vukasović (1), Pocrnja (3), M. Maleničić (3), Babić, Urličić (2). Trener: Frane Pleić.