Dalmatinski derbi Kaštelanima

RK RIBOLA KAŠTELA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 26:21 (13:12). U očekivano tvrdoj i borbenoj utakmici rukometaši Hrvatskog Dragovoljca izgubili su derbi utakmicu u Kaštelima. Premda je Ribola slavila s pet pogodaka razlike, vrijedi istaknuti kako je rezultat u većini utakmice bio na strani gostiju. Ribola je cijelo prvo poluvrijeme bila u zaostatku, a tek je pred predah serijom 3:0 stigla do vodstva od 13:12. U nastavku utakmice vrlo izjednačena utakmica, igralo se pogodak za pogotkom, a na Ribolin mlin sve je krenulo sredinom nastavka kada su poveli sa 21:20. Nakon toga domaći rade seriju 5:1 te zaključuju posao pred svojim navijačima. Dugoraćani se više nisu mogli vratiti u utakmicu koju je inače obilježio veliki broj sedmeraca, osobito na korist gostiju – čak dvanaest od kojih je iskorišteno osam. Također su se istaknuli pojedinci, Banovićevih osam pogodaka sa strane gostiju te Krokarovih sedam u pobjedi domaćih.

Izvor: Kastela.org

Za Hrvatski dragovoljac nastupili su : Glavaš, H. Jakelić (3), Perić (7), Klarić, Banović (8), S. Maleničić, Kutleša, Vukasović, Mikulić (2), Pocrnja, M. Maleničić (1), B. Jakelić, Varvodić, Zebić, Urličić. Trener: Marko Galiot Zele.