Hrvatski Dragovoljac - Kozala 23:32

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KOZALA 23:32 (12:16). U dvoboju 11. kola 1. HRL – jug rukometaši Hrvatskog Dragovoljca na domaćem su parketu sportske dvorane u Ribnjaku bez podrške gledatelja opet izgubili domaću utakmicu. Bodove iz Dugog Rata/Omiša ovaj put kući pjevajući nose rukometaši Kozale iz Rijeke. Još jedna domaća utakmica bez bodova, šteta, iako je gostujuća ekipa četvrta na tablici dojma smo da su naši rukometni Dragovoljci izgubili volju ili vjeru u pobjedu već u 15. minuti. Utakmica je ovo za zaborav i ne zaslužuje širi osvrt, baš kao ona Hajdukova u Varaždinu...  Prvih desetak minuta utakmice prolazi u izjednačenoj igri i vodstvu Dragovoljca, no od 15. minute, kada gosti iz Rijeke izjednačuju i preokreću rezultat, pa sve do kraja Riječani kontroliraju igru i rezultat i naposljetku bilježe uvjerljivu pobjedu. Čestitke gostima, a jezikova juha domaćim rukometašima. No idemo dalje, do zimske pauze valja u subotu kod kuće odraditi zaostalu utakmicu protiv Metković Mehanike. Hoće li se do subote uspjeti "skupiti" rukometne glave na treninzima te za oproštaj od ove korona sezone podariti svojim vjernim pokućnim navijačima barenko pobijedu za kraj? Živomo u nadi...  ajmo naši! Forzza Dragovoljac!