Orkan - Postira 3:1

NK ORKAN - NK POSTIRA Sardi 3:1 (1:1). U subotu, 27.3. u Dugom Ratu, na biljarski ravnom travnjaku SRC Dalmacija s početkom u 15:30 sati nogometne vještine odmjerili su dobri "prekomorski" susjedi, naši Dugoraćani i Postirani. Igralo se po idealnom vremenu, ali bez gledatelja, desetak najvjernijih okupilo se na čuki poviše igrališta. Orkan je krenuo odlično. Poveli su već u 8. minuti preko Mije Mandurića. Bračani su poravanali rezultat u 26 minuti i s 1:1 se otišlo na pauzu. U nastavku je vodstvo i pobjedu domaćinima donio naš golgeter Ivan Šarić. Zatresao je mrežu gostiju u 60. minuti i u samoj završnici susreta potvrdio pobjedu.. Čestitke igračima i treneru. I mala napomena, rezultate Orkana možete pratiti i na popularnoj SofaScore mobilnoj aplikaciji.

NK ORKAN - NK POSTIRA Sardi 3:1