Karlovac - Hrvatski Dragovoljac 26:22

RK KARLOVAC - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  26:22 (14:7). Grupa momaka zaluđenih rukometom uputila se prošle subote u grad na četiri rijeke na rukometni megdan s RK Karlovac. Utakmicu su počeli, sudeći po impresijama našeg specijalog dopisnika sa parketa Karlovačkog doma sportova, sasvim solidno, igrajući gol za gol. U napadu je prednjačio Dino Banović koji je "vukao" sve u napadu..  No dočim se haubica malo pregrijala počele su tehničke greske što ekipa Karlovca znalački koristi te radi seriju 3:0 te se lagano počinju rezultatski odvajati. Nećemo sad o suđenju, kad se obrana ne igra sa srcem i mudima, ali u prvih 15 minuta utakmice svaku grešku gostiju i poklon sudaca Karlovčani su kažnjavali pogotkom te tako radili sve veću i veću razliku koja je na kraju prvog poluvremena iznosila 14:7. Nije dobro.
Drugo poluvrijeme Dragovoljci nastavljaju u istom stilu, te je u jednom trenutku semafor pokazivao čak 9 golova prednosti za Karlovac (20:11). A onda, kako bi Drago Ćosić zavikao iz bunara, iz rudnika se diže novi Dragovoljac! Dragovoljac sa htjenjem, sa mudima. U 42 minuti su tek počeli igrati obranu kako to ono znaju, radili su, zatvarali, podržavali jedni druge, za domaće odjedanput nije više bilo prolaza. Domaćini nisu znali šta da rade... u samo 9 minuta Hrvatski Dragovoljac radi seriju od 7:0 i vraca se potpuno u utakmicu! Međutim, umjesto da nastave u istom ritmu, malo padaju, opet primaju par glupih golova iz kontre, nakon svojih grešaka, te se utakmica nažalost pomalo privela kraju koji je išao u prilog domaćinu, koji je pobjedio rezultatom 26:22., piše naš specijalni dopisnik Marko Perić, vječno nezgodno krilo Dragovoljca.

Izvor: FB Marko Perić