Ribola obranom slomila Dragovoljce

RK RIBOLA Kaštela - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:13 (11:6). Rukometaši Hrvatskog Dragovoljca krenuli su u Kaštela, susjedskim derbijem otvoriti nastavak prvenstva. Nije to ispalo dobro. Kaštelani su bili puno bolji. Obrambeno skoro savršeni, dopustili su Dugoračanima samo 13 golova u 60 minuta. Završilo je 23:13 na kraju, a već na poluvremenu je bilo 11:6. Dragovoljac se uspijevao držati do 4:4, a tada je krenula jednostrana utakmica u kojoj su Kaštelani pokazali da su jednostavno kvalitetniji. Dino Banović, Vujičević i Šolić predvodili su domaćina što se tiče napada, a kod Dugoraćana najviše je zabio Marko Perić, pet golova, ali četiri od toga kao Livaja - nepogrešiv iz penala. Inače, u prvom kolu proljetnog dijela rukometnog prvenstva u 1.HRL-jug pobjede su upisali i Balić&Metličić i Mehanika, tako da nastavljaju pratiti Kaštelane.

Izvor: Kastela.org