Općina kreće u nabavku novog vatrogasnog vozila za naše vatrogasce

U svrhu podizanja razine zaštite od požara na području Općine Dugi Rat naše vatrogasno društvo DVD "Dalmacija" Dugi Rat dobiti će novo navalno vatrogasno vozilo. Odlukom vijećnika općine Dugi Rat na 12. sjednici     Općinskog vijeća kreće se u nabavku novog vatrogasnog vozila kojeg će sa 20% iznosa cijene sufinancirati naša županija. 80% iznosa cijene vozila platiti ćemo mi, odnosno naša općina, u mjesečnim ratama u idućih 7 godina. Naša općina itekako je svjesna važnosti kontinuiranog ulaganja u vatrogasnu opremu kako bi naši vatrogasci bili adekvatno opremljeni i spremni odgovoriti na svaku opasnost. Lijepa je to vijest za naše vatrogasce u godini kada slave 80 godina rada i služenja zajednici.

MB

vijećnici

Povezani članci

Who's Online

We have 90 guests and no members online