I premijer uzalud poručio: Brza cesta Trogir-Omiš je prioritet, zadužit ću ministra da maksimalno pomogne..

Premijer Andrej Plenković posjetio je jučer našu županiju gdje se sastao s našim županom koji ga je upoznao s važnim projektima u našoj županiji, centru Lećevica, izgradnji kapitalne infrastukture, lučke infrastrukture, projekata u kulturi i turizmu. Župan se pohvalio da će se u Splitsko-dalmatinsku županiju za osam projekata sliti čak 34 milijuna kuna iz EU fondova iz programa 'Priprema i provedba Integriranih razvojnih programa temeljenih na obnovi kulturne baštine'. Potpis na ugovore s ravnateljima ustanova i predstavnicima gradova i općina su stavili su ministrica regionalnoga razvoja i fondova EU Gabrijela Žalac te ministar graditeljstva Lovro Kuščević. Još se ne zna što je prijavila i što će privući općina Dugi Rat.. Premijer je istaknuo prioritet brze ceste Trogir - Omiš. - Vrlo jasna je bila poruka župana o važnosti brze ceste Trogir Omiš. Smatram da to mora biti jedan od prioriteta i zadužit ću ministra Butkovića da u sljedećim danima pomogne na maksimalan način – obećao je Plenković kao i mnogi političari prije njega.

santa

Povezani članci

Who's Online

We have 171 guests and no members online