Radovi na cesti u Podstrani (opet)

Premijer je otišao, medijske milijarde za Split i Dalmaciju i dalje vrište s naslovnica, danas su "u modi" i neki mejlovi, a putnici nesretnici mogu opet "vrištati" u kolonama i na radnike na cesti u Podstrani koji su opet zaustavili promet jednim prometnim trakom, stavili semafor i "svojski" prionuli poslu. Koji će valjda biti gotovi do kraja svibnja. Valjda.
Radovi na cesti u Podstrani. Vijest koja nije vijest. Valja nam se naoružati dodatnom dozom strpljenja i krenuti u nove stresne avanture zvane "odlazak na posao" i "povratak kući". Taman kada bih ih čovjek najradije sve poslao u 3PM, sjetimo se da ljudi i čelništvo općine Podstrana RADE, a da naši općinari, čast malobrojnim izuzetcima, ne poduzimaju ništa vidljivo (ili to ne komuniciraju dobro s javnošću) glede nastavka radova na kanalizaciji središnjeg i istočnog dijela općine... i ostalih komunalnih i infrastrukturnih zahvata na području naše Trnoružice, pardon, općine.. Da čovjek poželi semafor i u Dugom Ratu i Jesenicama zbog ovog istog razloga zbog kojeg stojimo u kolonama u Podstrani. I zato mogu samo reći, bravo načelniče i djelatnici općine Podstrana! Hmm.. ne bi bilo zgoreg poslati naše općinare malo zapadnije, na studijsko putovanje u susjednu općinu. Jer može se! "Vertikala" je proradila. Za neke. Što li čekaju općinari Dugog Rata?

Piše: Mladen Banović

Povezani članci

Who's Online

We have 170 guests and no members online