HSP Dugi Rat u u starim Jesenicama predstavili kandidate i program za lokalne izbore

U konobi "Bajso" u starim Jesenicama lista HSP Dugi Rat predstavila je svoje kandidate na lokalnim izborima i predstavila program  s kojim izlaze pred birače u u nedjelju 21. svibnja. Ovom prilikom sastali su se svi kandidati s liste HSP-a i zajednički definirali smjernice svog javnog djelovanja, a tom prilikom je Jure Tomaš Bajso izjavio: "Hvala Bog da smo dugotrajnim naporima uspjeli ujediniti našu stranku i u Dugom Ratu. Za ove lokalne izbore smo okupili sposobne ljude i poduzetnike i uvjereni smo da će oni uspješno voditi našu općinu u naredne 4 godine. Stranački slogan uvijek je glasio: Nećemo prozivati nikoga, ali ćemo pokazati da možemo bolje!, pa se toga namjeravamo i držati“. Ono što su članovi izborne liste HSP-a Dugi Rat na sastanku istakli kao goruće probleme naše općine su rješavanje problema stare ambulante koje će uključivati  definiranje plana glede lokacije i izgradnje nove ambulante, rješavanje problema otkupljivanja poslovnih prostora općine, vraćanje poduzetničke zone koja je ukinuta, definiranje urbanističkog plana kojim bi se napokon riješio problem tržnice i ribarnice na adekvatan način, osiguravanje prostora za druženje umirovljenika i mladosti Dugog Rata i mnoge druge sadržaje koji će obogatiti ponudu Dugog Rata namijenjenu i stanovnicima, i poduzetnicima, i turistima.. Sudionici sastanaka su zaključili da je uz sve ove navedene probleme ipak glavni cilj njihovog političkog djelovanja urgentno rješavanje problema sanacije bivše tvornice Dalmacija koje je predugo bilo zanemarivano na uštrb turizma i gospodarstva cijele općine, ali, što je puno važnije, i na uštrb zdravstvenog stanja svih građana općine Dugi Rat što je u potpunosti neprihvatljivo i više se ne smije tolerirati. Ova stranka planira svim legalnim sredstvima, pa čak i građanskim neposluhom, poslati jasnu poruku svim nadležnim tijelima da je ovakva ekološka katastrofa u srcu Dalmacije u potpunosti nedopustiva.

LOKALNI IZBORI

HSP Dugi Rat u u starim Jesenicama predstavili kandidate i program za lokalne izbore

Piše: Davor Grgat

Okupljeno društvo je na ovom prvom službenom sastanku kandidacijske liste HSP-a na kraju poručilo građanima naše općine: "Nitko s naše liste ne traži uhljebljenje, mi smo svi situirani, a politički angažman vidimo kao priliku da naše ideje i energiju iskoristimo za boljitak cijele zajednice. Glasujte za nas, jer mi sigurno nećemo ponavljati greške naših prethodnika!“.

Povezani članci

Who's Online

We have 87 guests and no members online