Dugoračke Maškare: Spalili smo Lex Sheriffa koji je htio zasjesti u Jerkovu fotelju!

Spalili smo Lex Sheriffa koji je htio zasjesti u Jerkovu fotelju! Spalili smo Lex Sheriffa kojeg nam je poslao Anamični iz metropole, kao da mi nemamo svog vječenog šerifa Jerka kojeg obožavamo! Ne postoje frakcije u našoj voljenoj partiji, samo preferencije, netko sluša AC/DC, netko Thompsona, ali svi su u istom timu i igraju za našeg Šerifa! A oni nam iz metropole mislili uvalit nekog luzera iz Umaga, nekog Čoko Lina! Koji luzeri! Dosta je nama i naših poraza i laži! Mi možda nismo rođeni da budemo kauboji, ali kauboji smo svi u subotu navečer postali! Velika Meštrica Dugoračkih Maškara otvorila je sinoć veliki Salun u dugoratskom kinu, gdje se uz službeni program, zumba djevojke, šesnu voditeljicu i zvučni zid DJ Gorana svečano otvorio dugoratski WestWorld, nakon kojeg je na Sinaju upriličen spektakl - otvorenje turističkog resorta "LA FABRIQUE DALMATIENNE", najvećeg i najegzotičnijeg zapadno od Rio Grandea, uz ceremonijalno spaljivanje Krnje Lex Sheriffa zbog kojeg je otvaranje kompleksa kasnilo mandat, dva, a zbog kojeg smo, osim oporučno ostavljenog, dobili i kompleks manje vrijednosti...
No ove godine, sve do čiste srijede, sve će to Dugoratske maškare ispraviti. Orkan će postati prvak Europe! Ploča o tome je već osvanula u mjestu. Na subotnjoj fešti nagrađene su najbolje maske, utješno su nagrađeni čak i oni koji se nisu maskirali, održano je prvo supertalent natjecanje u našoj općini, na kojem su najbolji dobili bogate nagrade i senzacionalna putovanja iz mašte. Pozivamo sve maškare iz svih mjesta naše Općine da se i dalje sve do kraja Poklada ludo zabavljaju. Malo za promjenu..

DUGORAČKI KRNJEVAL!

Spalili smo Lex Sheriffa koji je htio zasjesti u Jerkovu fotelju

Foto: MB i drugi

Dugoračke Maškare 2018

Krnjo Lex Sherrif

Dugoračke Maškare

Dugoračke Maškare

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Dugoračke Maškare 2018

Povezani članci

Who's Online

We have 202 guests and no members online