Novi tuš na dugoratskoj plaži (e da ga je klonirati i za plaže na Dućama..)

U novoj kupališnoj sezoni na dugoratskoj plaži dočekao nas je i nov, novcati tuš koji uljeva povjerenje da neće presušiti nakon par tjedana i pokleknuti ničice pred prvim naletima domaćih noćnih vandala. Napokon da su naši općinari malo "odrješili" kesu i krenuli u nabavku novog tuša, a ne u krpanje onog starog iz prošlog stoljeća. Kamo sreće da ovog tušu što skorije "kloniraju" i postave i duž plaža na Dućama. Kad su nam već plaže, sunce i more još uvijek daleko najbolji "turistički proizvodi" onda barem pripazimo na njihovu urednost i čistoću te na njihovu opremljenost barem najosnovnim sadržajima, a najosnovniji su funkcionalni (i ako može moderni(ji)) tuševi. Barem to! Barem taj minimum. (A za ostalo će se, valjda, pobrinuti koncesionari, od kojih se ubiru nemale svote..). Lip pozdrav našim općinarima s dugoratske plaže... Bravo za ovaj tuš. Još da ga je i "klonirati" po općini...

Tekst i slika: Mladen Banović

Povezani članci

Who's Online

We have 166 guests and no members online