Šibenik - Hajduk 0:1

Hajduk je u utakmici 17. kola HNL-a, prvoj u nastavku prvenstva, slavio na Šubićevcu protiv Šibenika 1:0. Gol vrijedan tri boda zabio je Tonio Teklić u 62. minuti. Slobodnjak za Hajduk odlično je izveo Caktaš Atanasov, vratar Labrović je jedva obranio, a odbijenu loptu s tri metra je mrežu ugurao mladi hajdukovac. Bila je to na trenutke zanimljiva utakmica i ravnopravna borba dvaju podjednakih rivala na Šubićevcu, koju je rješila nada Hajduka i mladi reprezentativac Hrvatske, koji je do dolaska talijanskog trenera Paola Tramezzanija tekoreći bio otpisan u Hajduku. Ovo mu je tek druga seniorska utakmica da je bio u početnom sastavu. Gol Hajduka sačuvao je netaknutim povratnik među vratnice Lovre Kalinić. Hajduk je u sudačkoj nadoknadi imao i penal za povećanje vodstva nakon prekršaja na Umutu, ali je Mijo Caktaš opet loše pucao i vratar Labrović nije imao većih problema obraniti penal najboljem igraču Hajduka. U dresu Šibenčana standardno je nastupio i dobro odigrao naš sumještanin Karlo Bilić.