Zbog jedne ljubavi..

- Iz ljubavi prema klubu i spoznaje da je ovo što radimo već odavno nadišlo gabarite samog nogometa i prešlo u domenu funkcioniranja i samog poimanja našeg društva. Zato i idemo na živce tolikima. Osobno želim da u našem društvu postane normalnim poimati da netko žrtvuje sebe i svoje vrijeme, energiju i novac za neko opće dobro, da od toga nema nikakve koristi kao što to rade moji prijatelji iz udruge. Da učinimo taj klik u svojim glavama. Onda ćemo, prvo sebi, a onda i svima drugima dokazati da se može čista obraza i znanjem, bez ikakvih 'logistika' i 'infrastruktura' - ne samo postojati nego i izdizati se, uspjeti. Jer, to je ono što nam žele uzeti - žele nas uvjeriti da ne može drukčije, žele nas uvjeriti da budemo ovce i blejimo samo kad njima paše.

Ne može.


Tajnik udruge Naš Hajduk Ivan Rilov u razgovoru za Dalmatinski portal

Povezani članci

Who's Online

We have 108 guests and no members online