Zašto Lučka uprava naše županije već 20 godina ne uvodi red u luci Krilo?

Ante Renić, vijećnik stranke Pametno, pitao je danas na sjednici županijske skupštine zašto Lučka uprava naše županije već 20 godina ne uvodi red u luci Krilo? U luci Krilo vlada kaos jer se tu (u luci!) nelegalno grade i uređuju brodovi za turistička sezonska putovanja, na komunalnim vezovima (u luci, ne u škveru). Kaže Lučka uprava da oni "rade na tome", da su za tu luku nadležni tek od 2014. godine. I nakon četiri godine "nadležnosti", red se u luci ne nazire ni u tragovima. Trenutno se na nedozvoljenoj lokaciji gradi i oprema šest brodova duljine 40 do 50 metara, a u luci je sada deponirano i više velikih betonskih blokova "nepoznatog" porijekla i namjene..
I nikom ništa!

BILO JEDNOM NA DIVLJEM ZAPADU..

Foto: FB Inicijativa mještana općine Dugi Rat

Zašto Lučka uprava naše županije već 20 godina ne uvodi red u luci Krilo?

Zašto Lučka uprava naše županije već 20 godina ne uvodi red u luci Krilo?

Zašto Lučka uprava naše županije već 20 godina ne uvodi red u luci Krilo?

Zašto Lučka uprava naše županije već 20 godina ne uvodi red u luci Krilo?

Povezani članci

Who's Online

We have 163 guests and one member online

  • admin