Službene stranice Općine Dugi Rat su online

Službene stranice Općine Dugi RatSlužbene stranice Općine Dugi Rat su online! Možete ih pronaći na adresi www.dugirat.hr. Stranice krasi lijep, pregledan i decentan dizajn, dobro osmišljena struktura saržaja sa kategorijama Općina, Gospodarstvo, Kultura, Šport i Turizam. Naravno, kako su stranice još friške (Dobrodošlica je posjetiteljima zaželjena 01.10.2007.) nismo već ni očekivali pregršt vijesti, no nadamo se da će s vremenom ova službena stranica obilovati Članovi Poglavarstva Općine Dugi Ratinformacijama o rezultatima rada naših općinara, članova poglavarstva, vijeća, te općinskih službi. Valjda će uredništvo koje stoji iza ovih stranica od Općinara uspjeti saznati više korisnih informacija nego što to nama uspjeva, a za nadati se je da će mo napokon uspjeti online i pronaći sve službene zapisnike, službene glasnike, općinski proračun, prostorni plan, natječaje, pozive, inicijative, te sve ostale planove i programe na kojima marljivo rade naši Općinari, a koje bi jedne službene stranice morale imati. Pa valjda će i naša ...

Općina Dugi Rat 

Evo i strukture sadržaja (Site Map) službenih stranica Općine Dugi Rat.

Početna

Općina

Načelnik
Općinsko poglavarstvo
Općinsko vijeće
Mjesni odbori
Jedinstveni upravni odjel
Vlastiti pogon
Proračun
Općinska vijeća i komisije
Službeni akti
Statut
Službeni glasnik
Grb i zastava
Dan općine
Nagrade i priznanja

Gospodarstvo

Kultura

Udruge

Šport

Udruge
Klubovi

Turizam

Turistička zajednica

Linkovi

Impressum

Povezani članci

Who's Online

We have 66 guests and no members online